لورنزو
درباره ما
شرکت لورنزو هوم فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ در زمینه طراحی داخلی و  واردات مبلمان از کشورهای ایتالیا و اسپانیا آغاز کرده است.
لورنزو هوم نمایندگی رسمی برندهایی چون SAVIO FIRMINO ، CHELINI ، RUBELLI ، ARTE DI MURANO EURO LAMP ART ، MECHINI ، MARINER و سایر شرکت‌ها از جمله LONGHI و FORMENTI است که با بکارگیری نیروی متخصص ایرانی محصولات با کیفیت را عرضه می‌کند.
خوشبختانه تاریخ بسیار قوی ایران در نجاری بستر مناسبی فراهم کرده تا لورنزو هوم با به کارگیری تکنیک شرکت کلینی، هنر در رنگ و فینیشنگ و جزییات را در دست داشته و این فرصت را به وجود آورده که با نیروی کار ایرانی آیتم‌هایی با کیفیت بالا تولید کنند.
زیرمجموعه‌های

لورنزو

۲

پارس نوران شرق

از دیگر زیر مجموعه های شرکت لورنزو مجموعه پارس نوران شرق است که به صورت تخصصی در زمینه واردات و تولید صنایع روشنایی و لوستر از سال ۱۳۸۳ مشغول به فعالیت است.

۱

کارلو کازا

مجموعه کارلو کازا در زمینه تولیدات مبلمان ایتالیایی در ایران از سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرده است که به طور قطع تنها شرکت صادر کننده مبلمان از ایران به ایتالیا می‌باشد. کارخانه کارلو کازا تحت لیسانس شرکت کلینی ایتالیا زیر نظر کارشناسان و هنرمندان ایتالیایی، با پارچه و متریال خام وارداتی تولیدات مبلمان و اکسسوری را ادامه می‌دهد.